NFL Draft 2011: Mock Draft 1.0 (11-20)

11. Houston Texans – Aldon Smith, DE, Missouri
Plán pre Houston je nasledovný: trade up kvôli Millerovi, trade up kvôli Quinnovi…ak sa to nepodarí, tak nastáva dilema Amukamara vs Aldon Smith. A možno to aj tak bude nakoniec práve Prince.
12. Minnesota Vikings – Cameron Jordan, DT, California
Nemám páru o tom poriadne, či berú Vikings DL alebo QB. A niesom si ani istý, či je to  práve dobre utajenou prácou Vikings, alebo biednou pracou blogerov z Minnesoty.
13. Detroit Lions – Prince Amukamara, CB, Nebraska
Neviem čo by sa muselo stať aby cez Lions prešiel Prince. Na boarde by musel byť snáď Tyron Smith a aj to by ešte musel niekto Lions uplatiť.
14. St. Louis Rams – Cory Liuget, DT, Illionis
Ak Dequan Bowers padne až sem, je dosť možné, že jeho padanie bude o konca. Neprekvapilo by ma keby Spragnuolo zariskoval a vzal radšej Bowersa veru. Ingram je tiež varianta v prípade, že JuJo je už dávno preč.

15. Miami Dolphins – Mike Pouncey, C, Florida
Príliš skoro na Pounceyho, Miami sa radšej pokúsi ísť dole a stále vziať Pounceyho. Vysnená varianta je padajúci Gabbert

16. Jacksonville Jaguars – J.J Watt, DE, Wisconsin
Motor bolo to, čo sa páčilo Del Riovi na Alualu.Tento rok má motor v sebe Watt. Kerrigana asi zo slušnosti nechajú Chargers. Do úvahy prichádza ešte hocijaký QB, trebars aj Kaepernick

17. New England Patriots – Anthony Castonzo, OT, Boston College
Najprevdepodobnejšie je, že Patriots neostanú na mieste. Ak zostanú, potom chcú v prvom kole DE,OLB a OT. Verím, že ak chcú OT, pôjdu po Castonzovi.

18. San Diego ChargersRyan Kerrigan, DE, Purdue
Pekne podelené s Jags, Kerrigan by mal vraj parádne zapadnúť do obrany Chargers. Ak nebude na boarde, potom je tu priestor  pre Watta.

19. New Yokr Giants – Gabe Carimi, OT, Wisconsin
Nate Solder je tiež alternatíva ak je Pouncey dole z boardu. Ingram pripadá tiež do úvahy. Giants by inak najradšej siahli vraj na Castonza.

20. Tampa Bay Buccaneers – Dequan Bowers, DE, Clemson
Bowers pád sa u mňa končí tu. Tampa bude strašne chcieť DE z prvého kola, alebo CB. Ďalšie problémy po Talibovi mať nechcú. A Kerrigana teda nemôže dostať každý.




Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s