Top 15 Tight Ends

1. Dallas Clark

Peyton Manning stále zdravý, Dallas Clark stále zdravý a obaja hladný po úspechu.

2. Antonio Gates

Phillip Rivers pomaly stráca Vincenta Jacksona, takže na Gatesa sa môže začať obracať ešte častejšie.

_________________________

3. Brent Celek

Odchod McNabba trocha zraňuje hodnotu Brenta Celeka, ale Kolb vďaka slabšiemu ramenu oproti McNabbovi asi nakoniec predsalen nájde záľubu v Celekovi.

4. Vernon Davis

Michael Crabtree je konečne pripravený odštartovať ako dominantný wideout, takže zákonite bude musieť Alex Smith ubrať trocha hodov smerom na Davisa.

5. Jermichael Finley

Atletický TE a k tomu jeden z najlepších receiving TE v lige. Rodgers si s ním minulý rok začal dobre rozumieť a ich spolupráca by mala prekvitať i tento rok => breakout

_________________________

6. Tony Gonzalez

Matt Ryan by mal tento rok pomaly prebrať na seba vedenie ofenzívy Falcons a hoci Tonyho u Falcons radšej vidia pri čistení cesty pre Turnera, tento rok by mal dostať i výraznejšiu úlohu v passovom útoku.

7. Jason Witten

Minuloročne problémy Cowboys s OL dohnali Wittena k pomoci pri blokovaní na lajne. Tento rok vďaka zraneniam prerástli problémy s ofenzívnou lajnou u Cowboys ešte do väčších rozmerov a len tažko prekoná Witten minuloročnú produkciu=> decline

_________________________

8. Owen Daniels

Po zranení kolena dosť riskantná voľba, no na druhej strane Daniels má za sebou Schauba. Každopádne po vážnom zranení kolena je Owen stále slušný  risk.

9. Visanthe Shiancoe

Brett Favre je späť a s ním aj hodnota Visantheho. Otázne je, či budú ale späť aj Favreho skvelé výsledky z minulého roka?

10. Chris Cooley

Donovan McNabb a TE Brent Celek boli minulý rok nerozlučná dvojica. Donovan síce zmenil dres, no určite nezmenil svoje preferencie k postu TE. Cooley by preto mohol mať sleeper potenciál, ale na hodnote mu ešte uberá dotierajúci talentovaný TE Fred Davis.

_________________________

11. Kellen Winslow

Kellen by sa tento rok mohol  potenciálne konečne dočkať poriadneho QB vo Freemanovi. Skutočnosť, že Winslow doteraz spolupracoval len s QB ako Anderson, Leftwich či Johnson drží jeho cenu celkom dole.

12: Zach Miller

Jason Campbell je nový QB u Raiders a ak si spomeniete na jeho vystúpenia u Redskins, jeho primárny cieľ bol vždy Cooley či Davis. U Raiders má Jason agiln0ho Millera na poste TE a konečne by tak tento dobrý receiving TE mohol ukázať svoju pravú tvár => sleeper

13. John Carlson

Oproti minulému roku padla hodnota Carlsona. Problémy s OL Seahawks ho bohužiaľ zdržali pri blokoch na lajne a inak tomu nemusí byť aj tento rok. Carlson má potenciálne hodnotu sleepera ak by dostal viac priestoru v passovom útoku ako spoľahlivý cieľ.

_________________________

14. Greg Olsen

Problémy s OL a impotencia Cutlera spravili z Olsena minulý rok bust. Je otázne ako rozsiahla bude jeho úloha aj v Martzovej ofenzíve, pokiaľ by však dostal úlohu vo vertikálnom útoku, jeho produkcia by ho mohla vyšvihnúť vyššie.

15. Heath Miller

Big Ben má dištanc, Leftwich je stále rovnako biedny, takže Millerova hodnota vysoká určite nie je. Do weeku 4 to v jeho prípade rozhodne žiadny zázrak nebude.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s